Hakkımızda

Hakkımızda

Saydan Mühendislik 2003 yılında kendi sektöründe en yeni ve kaliteli hizmeti vermek amacıyla ticaret hayatına başladı. Saydan Mühendislik kuruluş tarihinden bu yana alanında gün geçtikçe yükselen bir performans yakaladı. Geçmişteki tecrübemizle hedeflerimize ulaşmak için daha çok çalışmak ve güç sarf etmek zorunda olduğumuzu çok iyi biliyoruz.

Bu düşünce doğrultusunda her geçen gün kendimizi nasıl geliştiririz felsefesini benimsiyoruz. Saydan Mühendislik için “yenilikçilik”, temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimize ve bize büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini ifade eden bu yaklaşım ile, hizmet sunduğumuz her işletmenin kendi faaliyet alanlarında sektör liderliğini hedeflemesine destek olmayı amaçlarız.Hizmetin kaliteli ve kusursuz olmasının yaşam alanlarımızda geçirdiğimiz “nitelikli zaman”ın artmasına yol açacağının farkındayız.

Bu farkındalıkla, hayata geçirdiğimiz tüm projelerde “önce insan” prensibimizin müşterilerimiz tarafından hissedilmesi, vizyonumuzun temel taşıdır.

Sektördeki 12 yılı aşkın deneyimimiz ile en üst düzey teknik profesyoneliği birleştirdik ihtiyaçlarınıza çözüm olduk. Bugüne kadar, sekötürümüzde hizmet verdik ve talepleriniz doğrultusunda hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Hizmetlerini olduğumuz bu ürünleri profesyonel satış ekiplerimiz, yurtiçinde ve yurtdışındaki yaygın ve yetkili servis ağımız ile işin mutfağında kusursuz hizmet sunarak siz değerli müşterilermize ulaştırıyoruz.

Kaliteli ürün, ürün çeşitliliği, dünyanın ve ülkemizin önde gelen üreticilerinin ve markalarının dahil olduğu ürün seçenekleri, ekonomik fiyatlandırma, alternatif ürün grupları ile Saydan Mühendislik yakın gelecekte sektörünün lider firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır.

Yenilikçi çizgisini kaliteden ödün vermeden koruyan Saydan Mühendislik, işin mutfağın da kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için çalışan, üretim yaptığı her alanda liderliği hedefleyen bir firma olmuştur.

Bilim ve teknolojiye verdiğimiz önem doğrultusunda yeni bilgiler elde etmek ve mevcut değerlerimizi geliştirmek adına arge çalışmalarımıza da büyük önem verdik sektöre yeni bir anlayış getirerek, her alana ve bütçeye uygun etkili çözümler sunarak bu doğrultuda sürekli kendimizi geliştiren, araştıran ve çağın ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına sürekli yatırım yapan Saydan Mühendislik, dünya standartlarında kusursuz yapılan üretimler ve satış sonrası verilen hizmetler sayesinde bugün dünyanın sayılı firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Saydan Mühendislik, imzası ile sunulan her ürün, sizlere kalitenin keyfini ve rahatlığını yansıtmaktadır.